NieuwsBevrijdingsfeest
Ook het Grote Bevrijdingsfeest van zoon Pierre Van Damme gaat niet door
Na de annulatie van Pukkelpop, heeft nu ook Tom Van Damme, zoon van de bekende vaccinoloog Pierre Van Damme beslist om de stekker te trekken uit het Grote Bevrijdingsfeest. Dat zou normaal hebben plaatsgevonden in het weekend van 30 en 31 juli. Via sociale media laten de organisatoren nu weten dat het niet doorgaat, maar dat alle tickets netjes worden terugbetaald.
“Beste allen, we hadden naar aanleiding van onze laatste mail graag een update gegeven over het Bevrijdingsfeest. Vorige maandag kregen we na het overlegcomité te horen dat de regels omtrent evenementen nogmaals veranderd werden en dat pas vanaf 13 augustus opnieuw evenementen mogelijk zouden zijn zonder mondmaskers en zonder social distancing.”
“Volgens het eerder opgestelde zomerplan van diezelfde regering was er eerder sprake van het toelaten van events zonder social distancing tot 5000 personen. In allerijl zijn we aan een oplossing beginnen werken waarbij we alsnog de grote bevrijding van een moeilijke periode zouden kunnen vieren. In 48 uur kregen we de nodige toelatingen om het feest te verplaatsen naar de eerstvolgende datum waarop het mogelijk was om dit feest te organiseren, waarbij we dit ook zo snel mogelijk aan jullie hebben gecommuniceerd.”
“Meteen na het uitsturen van de mail werd het echter duidelijk dat de grote meerderheid op deze nieuwe datum van 13 augustus reeds andere plannen had en dus niet zou kunnen komen. We zagen jullie berichtjes passeren en jullie mailtjes binnenkomen en kunnen maar tot één eerlijk besluit komen.”
“Het Bevrijdingsfeest wordt met grote pijn in ons hart geannuleerd en iedereen krijgt binnen de week het reeds betaalde bedrag teruggestort. Alvast onze excuses voor de verwarring, we hadden het heel graag anders gezien. Vriendelijke groeten, Tom”
Magisch gebeuren
Het Grote Bevrijdingsfeest was al maanden uitverkocht en werd aangekondigd als ‘een magisch gebeuren’, waarbij duizenden jongeren het einde van de lockdown zouden vieren. “Het Grote Bevrijdingsfeest moet het startschot zijn van een prachtige feestelijke zomer waar de verloren momenten ruimschoots zullen gecompenseerd worden. We roepen dan ook op om vanaf de zomer geen verdere beperkingen meer op samenkomsten te hanteren en de festivalzomer zoals gepland te laten doorgaan”, klonk het een paar weken geleden nog in een boodschap van de organisatie.