Donderdag 30/06/2022

Uitslagen

Duatlon

EK in Mafra: Mannen: 1. Benny Vansteelant in 1u55:50

2. Jürgen Dereere 1u57:12; 3. Armuzzi (Ita) 1u57:32; 4. Martinez (Spa) 1u58:15; 5. Barruncho (Spa) 1u58:41. Vrouwen: 1. Heeren (Ned) 2u07:52; 2. Soeder (Dui) 2u09:08; 3. Csomor (Hon) 2h10:24; 4. Pincombe (GBr) 2u11:12; 5. Paul (Ier) 2h16:09.

Motorsport

GP snelheid in Donington: 250 cc: 1. Katoh (Jap/Honda) 42:46.466; 2. Rolfo (Ita/Aprilia) 42:56.639; 3. Melandri (Ita/Aprilia) 42:56.867. WK-stand (na 8 van 16 proeven): 1. Katoh (Jap/Honda) 161 ptn; 2. Harada (Jap/Aprilia) 121; 3. Melandri (Ita/Aprilia) 104. 125 cc: 1. Ui (Jap/Derbi) 104,598 km in 41:34.738 (gem.: 144,957 km/u); 2. Elias (Spa/Honda) op 3.129; 3. Poggiali (SMr/Gilera) 3.869. WK-stand (na 8 van 16 proeven): 1. Poggiali (SMr) 104 ptn; 2. Elias (Spa) 97; 3. Borsoi (Ita) 93. 500 cc: 1. Rossi (Ita/Honda) 120,690 km in 46:53.349; 2. Biaggi (Ita/Yamaha) op 1.794; 3. Barros (Bra/Honda) 2.011. WK-stand (na 8 van 16 proeven): 1. Rossi (Ita) 161 ptn; 2. Biaggi (Ita) 135; 3. Capirossi (Ita) 103.

Zeilen

WK Europe in Villamoura: Eindstand: Vrouwen: 1. Multala (Fin) 17 ptn; 2. Brouwer (Ned) 23; 3. Turon (Spa) 36; ... 9. Dezillie 59.

EK Finn in Malecine: Eindstand: 1. Papathanasiou (Gri) 32 ptn; 2. Simpson (GB) 38; 3. Rohart (Fra) 46; ... 6. Godefroid 53.

Triatlon

Europese Ironman in Roth: Mannen (1,5 km zwemmen, 40 km fietsen, 10 km lopen): 1. Whitfield (Can) 1u50:32; 2. McCormack (Aus) 1u50:45; 3. Stewart (Aus) 1u50:53. Vrouwen: 1. Lindley (VS) 2u00:04; 2. Lindquist (VS) 2u02:15; 3. Hackett (Aus) 2u02:41.

Tafeltennis

US Open in Fort Lauderdale: Finale: Guozheng (Chn) - Huang (Can) 13-21, 21-17, 17-21, 21-14, 21-17. Halve finales: Guozheng (Chn) - Saive 12-21, 21-9, 21-18, 21-11; Huang (Can) - Chi-Yuan (Tai) 15-21, 19-21, 21-17, 21-12, 21-12.

Voetbal

EK vrouwen in Ulm: Finale: Duitsland - Zweden 1-0.

Zwitserland: Eerste speeldag: Sion - Bazel 8-1; St-Gallen - Lausanne 3-0; Grasshopper Zürich - Aarau 1-0; Luzern - Neuchâtel Xamax 0-0; Servette Genève - FC Zürich 0-2; Young Boys Bern - Lugano 1-1. Stand: 1. Sion 3 ptn; 2. St-Gallen 3; 3. FC Zürich 3; 4. Grasshopper Zürich 3; 5. Luzern 1; Neuchâtel Xamax 1; 7. Young Boys Bern 1; Lugano 1; 9. Aarau 0; 10. Servette Genève 0; 11. Lausanne 0; 12. Bazel 0.

Wielrennen

Ronde van Alentejo: Vierde rit: 1. Vicioso (Spa/Kelme) 130,1 km in 2u56:03 (gem: 44,340 km/u); 2. Edo (Spa) z.t.; 3. Barbosa (Por). Stand: 1. Mercado (Spa/Banesto) 17u21:30; 2. Barbosa (Por) op 0:32; 3. Jufre (Spa) 1:21.

Trofeo Matteotti:

1. Faresin (Ita/Liquigas) 188,5 km in 4u46:06 (gem: 38,393 km/u); 2. Mazzanti (Ita) op 0:04; 3. De Paoli (Ita) z.t; 4. Sgambelluri (Ita) z.t; 5. Figueras (Ita) z.t.

Tennis

Challengertoernooi van Venetië (25.000 dollar): Finale: C. Rochus (3) - Coutelot (Fra) 6-7 (5/7), 7-5, 6-4.

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234