Woensdag 05/10/2022

WOE. 11 MAART

Pieter Embrechts (Broodje Club: Entertainer), 12u. tot 14u., Brussel, Ancienne Belgique Club, Anspachln. 110 (02/548.24.24) Dream City Filmclub, 20u.30, Brussel, Botanique Rotonde, Koningstr. 236 (02/218.37.32) Alien Starship Experience, Het Ras Van Rikus, 21u.30, Gent, Charlatan, Vlasmarkt Das Boot (Cultfilm met DJ-controlled live soundtrack), 21u., Gent, Democrazy, Reinaertstr. 125 (09/224.19.29) Polyfonische muziek van de Guerze (Guinee), 20u.30, Gent, Gele Zaal, Nonnemeersstr. 26 (09/235.37.06) Kris De Bruyne, Patrick Riguelle & Wigbert, 21u.30, St.-Niklaas, Hemelrijk, Grote Markt 41

DON. 12 MAART

Soul Sucker, The Seatsniffers (Expo '98 Tour), 20u., Antwerpen, Kaaiman, Wapenstr. 10 Eric Thielemans Kwartet(Jazz), 22u., Antwerpen, De Muze, Melkmarkt 15 About Queen Of The Blues, 21u., Blankenberge, Floreal, Kon. Albertln. 59 Warhol Event, 48 Cameras, 20u.30, Brussel, Botanique Orangerie, Koningstr. 236 (02/218.37.32) Stratford Mercenaries (UK), 20u.30, Brussel, Magasin 4, Pakhuisstr. 4 (02/223.34.74) AUM, 21u., Brussel, VUB KultuurKaffee, Pleinln. 2 (02/629.23.26) Kris De Bruyne, Patrick Riguelle & Wigbert, 21u.30, Geel, Bacchus Café, Rozendaal 2 The Beautiful Babies, 22u.30, Gent, Charlatan, Vlasmarkt 6 Kemistry & Storm (Britse Drum 'n' Base D-Janes), 20u., Gent, Democrazy, Reinaertstr. 125 (09/227.51.96) Ivan Sokolov & Patricia Kopatshinkaya (Klassiek Hedendaags Rusland), 20u.30, Gent, Gele Zaal, Nonnemeersstr. 26 (09/235.37.00) Blue Dog Theme, 21u., Gent, De Onvrije Schipper, Korenlei 7 (09/233.60.45) Video Art met Musical Score van DJ's Jan Van Biesen, Lady Jane (Fresh Fish), 22u., Leuven, Silo, Vaart 29a (016/20.17.71) Frank Boeijen, 20u., Ternat, Cultureel Centrum De Ploter (02/582.44.33)

VRIJ. 13 MAART

DJ's Gemini (Chicago), Stéphanie, 22u., Antwerpen, Café d'Anvers, Verversrui 15 (03/226.38.70) The Kelley Deal 6000, 20u., Antwerpen, Monty, Montignystr. 3 (03/226.49.63) AFGELAST! DJ Saskia, 24u., Begijnendijk, Parochiezaal, Kerkstr. 5 Frank Boeijen, 20u., Brugge, Stadsschouwburg (050/44.30.60) Exhumator, Atroxentis, Oxis (Death Metal), 21u., Brussel, Magasin 4, Pakhuisstr. 4 (02/223.34.74) Mambo Chillum, 21u., Eeklo, De Media, Molenstr. 165 (09/377.93.94) Gearbox, DJ Saskia, 23u., Gent, Magazijn, Penitentenstr. 24 (09/234.07.08) East Bird Luis, Aetherium, 20u., Kasterlee, Jeugdhuis Jeka, Binnenpad Think Of One, 20u., Lauwe, La Gare, Vrijheidsboompl. 2 (056/41.62.28) DJ's Ephraim, Tomaz, Spacid, Psychogene, Kozz (Belgian Techno Snacks), 23u. tot 08u., Leuven, Food @ Silo, Vaart 29a (016/20.17.71)

TIEN LEZERS KUNNEN GRATIS NAAR DE TECHNO-NACHT IN LEUVEN. BEL DONDERDAG 12 MAART TUSSEN 17.00 EN 17.30 UUR NAAR 016/20.17.71 VOOR EEN VRIJKAARTJE.

Zap Mama, 20u., Turnhout, De Warande (014/41.69.91) Pro-Pain, Gurd, Fury Of Five, Pissing Razors, 20u., Vosselaar, Biebob (014/61.64.31) Talk On Turf (PretFolk), DJ Heidi's Folk Explsion, 20u., Wervik, De Bierpompe, Donkerstr. 23 (056/31.24.05)

ZAT. 14 MAART

DJ's Stéphanie, Baby B, 22u., Antwerpen, Café d'Anvers, Verversrui 15 (03/226.38.70) Double U Groove, 22u., Antwerpen, Café De Zevende Hemel, Oudemansstr. 9 Rumplestitchkin, Pink Reflections, Leeb, Cunzi, Fence, Flurk, It, Quaver, Zen-On, Dope Doctors (Halve Finale Humo's Rock Rally), 19u., Antwerpen-Borgerhout, Hof ter Lo, Noordersingel (03/226.49.63) Eric Bibb, Geraint Watkins' Bold As Love, Johnny 'Yard Dog' Jones & Band, Mel Melton & The Wicked Mojos, Big John Dickerson & Blue Chamber, Teddy Morgan & The Sevilles met Lazy Lester, Big Town Playboys met Andy Fairweather-Low, 14u.30, Brugge, Beurshalle (050/33.20.14) Vlaams Popforum: 'Omdat muziek ons recht is', 09u.30, Brussel, Ancienne Belgique Club, Anspachln. 110 (02/548.24.24) Squirrel Nut Zippers, 20u., Brussel, Ancienne Belgique Club, Anspachln. 110 (02/548.24.24) Mark Eitzel, 20u.30, Brussel, Botanique Rotonde, Koningstr. 236 (02/218.37.32) DJ's Morpheus, Patrick Pulsinger, Dego, Buckfunck 3000, 22u., Brussel, CyberTheatre Avenue, Guldenvliesln. 4 (02/500.78.32) DJ's Ohn, Yuri, Spacid, Acid Kirk (Drm n' Bass Party), 21u., Brussel, Magasin 4, Pakhuisstr. 4 (02/223.34.74) DJ's S-Venus, Idjut Boys, 22u., Brussel, Who's Who's Land, Priemstr. 17 (02/511.93.88) Dream City Filmclub (UK), 20u., Diksmuide, 4AD, Bortierln. 3 (051/50.48.94) Shantalla (Ierse Folk), 20u.30, Geel, Carte Postale, Winkelom 34 (014/58.88.61) DJ's Kozz, Abazi, Black Francis, Tomm (Tekno Tribe), 20u., Gent, Democrazy, Reinaertstr. 125 (09/227.51.96) Chilly Willy Loony Goony, 22u.30, Gent, Finnegan's Irish Pub, Hooiaard 8 Thou (Mini-Concert), 15u., Gent, Fnac, Veldstr. Zap Mama, 20u., Gent, Vooruit, St.-Pietersnieuwstr. 23 Frank Boeijen, 20u., Ieper, Kon. Zaal Lakenhalle (057/22.69.22) DJ Saskia, 00u30, Izegem, Zaal Iso, St.-Jorisstr. z/n No I.D., Mental Death, Kizmiaz, Deformity, Impedigon, Little White Feet, The Angry Young Honnibulls & The TranceMetiCall, Or-Chaos-Tra (Young Gods Metal Festival), 17u., Kortrijk-Bissegem, De Kreun, Gullegemsestwg. 1 (056/37.06.44) DJ's Lai-Yin, K-rim, Kenneth, Régis, Saint-Dic (Belgian House Delicacies), 23u. tot 08u., Leuven, Food @ Silo, Vaart 29a (016/20.17.71)

TIEN LEZERS KUNNEN GRATIS NAAR DE HOUSE-NACHT IN LEUVEN. BEL DONDERDAG 12 MAART TUSSEN 17.00 EN 17.30 UUR NAAR 016/20.17.71 VOOR EEN VRIJKAARTJE.

The Satelliters, 21u., Vilvoorde, Muziekcafé 't Strand, Leuvensestwg. 136

ZON. 15 MAART

Teddy Morgan & Lazy Lester (R'n'Blues), 16u.30, Antwerpen, Crossroads Café, Mechelsestwg. 8 (03/231.52.66) Café Chantant, 14u., Brussel, Beursschouwburg Café, A. Ortstr. 20 (02/513.82.90) Seein' Red, Honey Honey, Katastrophobia (Hundred Francs 'Hardcore & Punk' Concert), 16u., Gent, Democrazy, Reinaertstr. 125 (09/227.51.96) Loamy Soil, Chrome Yellow, Bigface Bobby, Das Pop, The Nothing Bastards, Rascal Gnomes, Walter, Marble, Mickey's Mind, Twentysix Gasoline (Halve Finale Humo's Rock Rally), 16u., Gent, Vooruit, St.-Pietersnieuwstr. 23 Outcast, D.S.A., Firestone, Spineless (Hardcore Afternoon Show), 14u.30, Kortrijk-Bissegem, De Kreun, Gullegemsestwg. 1 (056/37.06.44) Tony McAlpine, Time Machine, 20u., Vosselaar, Biebob (014/61.64.31) Cha-Cha Indoor Skate Tour (Ramp & Street Competitie, Demonstraties, Hip-Hop DJ's, Computergames ...), Zwijndrecht, Roxa Rollerpark, Torenstr. 3 (03/252.82.63)

MAA. 16 MAART

Sugar Hill Gang met Grandmaster Melle Mel, 20u., Antwerpen-Borgerhout, Hof ter Lo, Noordersingel Zap Mama, 20u., Brugge, Stadsschouwburg (050/44.30.40) Vrij Podium, 21u., Brussel, VUB KultuurKaffee, Pleinln. 2 (02/629.23.26) Dilber, 21u., Gent, Trefpunt, Bij St.-Jacobs 18 (09/233.58.42)

Teddy Morgan & The Sevilles met Lazy Lester (Blues), 20u.30, Ruiselede, Banana Peel, Bruggestr. 12 (051/68.80.67)

DIN. 17 MAART

Lew Soloff's Food Group met Arthur Blythe (Jazz), 20u.30, Brugge, De Werf, Werfstr. 108 (050/33.05.29) Humo's Poppoll, 19u., Brussel, Ancienne Belgique, Anspachln. 110 (02/548.24.24) Cameron, Exit 22, Nagorno Karabach, Ebolah (MarktRock-Podiumwedstrijd), 20u., Leuven, 't Plectrum, Naamsestr. 46 (016/29.08.23)

The Swigshift, 21u.30, St.-Niklaas, Hemelrijk, Grote Markt 41 Stijn Meuris (Musical 'Praten Als Brugman'), 20u.30, Tongeren, De Velinx, Dijk 111 (012/39.38.00) Kris De Bruyne, Patrick Riguelle & Wigbert, 20u.30, Turnhout, Theatercafé 1900, Grote Markt 34

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234