Woensdag 17/08/2022

WOE. 25 NOVEMBER

Thee Headcoats: vrijdag in Kontich, zaterdag in Brussel. (Foto E. Doyen / RV)

DJ's Thelma & Louise, Bert, Trish, Smos & Baby B, Christian, 100% Isis (Nacht van de Student), 22u., Antwerpen, Zillion, Jan van Gentstr. 4 (03/248.15.16) Maarten Van Roozendaal (Broodje Club), 12u., Brussel, Ancienne Belgique Club, Anspachln. 110 (02/548.24.24) Het Stationsorkest (elke woensdag: breng je instrumenten, stem of welklinkende objecten mee en speel mee - iedereen welkom vanaf 12 jaar), 18u. tot 20u., Brussel, Station Kapellekerk, Ursulinnenstr. 25 (02/502.57.34) Super Furry Animals, 19u.30, Brussel, VK*, Schoolstr. 76 (02/414.29.07) Kardiak Industry, 22u., Gent, Democrazy, Citadelpark (09/245.67.11) Alice's 5 Moons, 20u., Gent, Magazijn, Penitentenstr. 24 (09/234.07.08) Andre Williams & The Countdowns, The Jon Spencer Blues Explosion, 21u.30, Gent, Vooruit, St.-Pietersnieuwstr. 23 (070/345.678) Sandwich, (sic), 20u., Kortrijk, The Pit's, St.-Rochusln. 1 (056/21.94.61) BJ Scott Trio, 22u., St.-Niklaas, Hemelrijk, Grote Markt 41

DON. 26 NOVEMBER

Talvin Singh & Band plus Asian Underground Party, 20u.30, Brussel, Ancienne Belgique, Anspachln. 110 (02/548.24.24) The Baluchi Ensemble Of Karachi (Trance uit Pakistan), 20u.30, Brussel, Beursschouwburg, A. Ortsstr. 20 (02/513.82.90) Ozark Henry, 20u.30, Brussel, Botanique Rotonde, Koningsstr. 236 (02/218.37.32) Jamming Arabs, 21u., Brussel, Kultuurkaffee, VUB, Pleinln. 2 (02/629.23.26) Suburban Knight, DJ Valium, T-Quest, Kozz (Groove Station), 22u., Gent, Democrazy, Citadelpark (09/245.67.11) Bruce Dickinson, Pink Cream, 19u.30, Vosselaar, Biebob, Antwerpse Stwg. 84 (014/61.64.31)

VRIJ. 27 NOVEMBER

Arid, 20u.30, Brugge, Cactus Club, St.-Jakobsstr. 33 (050/33.20.14) Massive Attack, 20u.30, Brussel, Ancienne Belgique, Anspachln. 110 (02/548.24.24) UITVERKOCHT! Massive Attack's Melankolic Afterparty met DJ's Lewis Parker, Andy Jenks, The Underdog, 22u., Brussel, Ancienne Belgique Club, Anspachln. 110 (02/548.24.24) dbqd (Radio Bours), 22u., Brussel, Beursschouwburg Café, A. Ortsstr. 20 (02/513.82.90) Billy The Kid, Anouk, 20u., Gent, Vooruit, St.-Pietersnieuwstr. 23 (070/345.678) Cinérex, 20u., Hasselt, Zaal België, Burg. Bollenstr. 56 (011/22.41.61) Bigface Bobby, Stonedigger, De Bossen, 20u., Herne, Zaal Katholieke Kring Dildo Warheads, Green, 20u., Kampenhout, Jeugdhuis Tonzent, Hutstr. 22 (016/65.04.61) Thee Headcoats, 20u., Kontich, Lintfabriek, Mechelsestwg. 199 (03/457.87.59) Das Pop, Soulwax, 20u., Tongeren, De Velinx, Dijk 111(012/39.38.00)

ZAT. 28 NOVEMBER

Dirk Blanchart (Mini-Concert), 14u.30, Antwerpen, Fnac, Groenpl. The Wizards Of Booze, 20u., Broechem, Jeugdhuis Krejoel, Antwerpsestwg. 59 Das Pop, Soulwax, 20u.30, Brugge, Cactus Club, St.-Jakobsstr. 33 (050/33.20.14) Ninja Tune Night met Mixmaster Morris aka Irresistible Force, Mr. Scruff, The Clifford Gilberto Rhythm Combination, Neotropic, MC Roots Manuva plus visuals by Hexstatic, 21u., Brussel, Ancienne Belgique, Anspachln. 110 (02/548.24.24) DJ Faust, 22u., Brussel, Beursschouwburg Café, A. Ortsstr. 20 (02/513.82.90) DJ's Green Velvet, Koenie, Deg, Pierre, Trish, Frederic, St Dic, Regis, 22u. tot 07u., Brussel, Fuse, Blaesstr. 208 (02/502.75.02) Thee Headcoats, 20u., Brussel, Magasin 4, Pakhuisstr. 4 (02/223.34.74) World Music Festival, 22u., Brussel, Station Kapellekerk, Ursulinnenstr. 25 (02/502.57.34) DJ's Mo & Benoelie, Cut & Paste, Jan Van Biesen, Dan Kahuna, 4T4, Da-Fi, El Lapino (Denz 2 Denz), 20u., Diest, Cultureel Centrum Molenstede Braid, Burning Airlines, 20u., Diksmuide, 4AD, Bortierln. 3 (051/50.48.94) Troubleman, 20u., Gent, Magazijn, Penitentenstr. 24 (09/234.07.08) Persona Non Grata, 20u., Kortrijk, The Pit's, St.-Rochusln. 1 (056/21.94.61) De Brassers, 22u., Vilvoorde, Muziekcafé 't Strand, Leuvensestwg. 136 (02/252.07.51) Opera IX, Aeion, Witchsmeller Persuivant, 19u.30, Vosselaar, Biebob, Antwerpse Stwg. 84 (014/61.64.31) Enthroned, Hecate Enthroned, Usurper, Dawn, 19u., Waregem, The Steeple

ZON. 29 NOVEMBER

The Nightporters, 16u.30, Antwerpen, Crossroads Café, Mechelsestwg. 8 (03/231.52.66) Noordkaap, Raymond Van Het Groenewoud, 21u., Antwerpen, Monty, Montignystr. 3 (03/366.15.34) Son Volt, 20u.30, Brussel, Ancienne Belgique Club, Anspachln. 110 (02/548.24.24) Terry Evans & Band, 20u.30, Brussel, Essegem, Leopold I-str. (02/427.80.39) Double Nelson, 20u., Brussel, Magasin 4, Pakhuisstr. 4 (02/223.34.74) Dildo Warheads, Green, 20u., Kortrijk-Bissegem, De Kreun, Gullegemsestwg. 1 (056/37.06.44)

MAA. 30 NOVEMBER

Concert For Omagh (Ierse Folk), 19u., Brussel, Ancienne Belgique Anspachln. 110 (02/548.24.24) Sally Nyolo & Band, 20u.30, Brussel, Ancienne Belgique Club, Anspachln. 110 (02/548.24.24) The Nothing Bastards, 21u.30, Gent, 't Krawietelke, Blandijnberg (09/224.32.80)

DIN. 1 DECEMBER

Kariang Vibes met Prezident Brown, Kulcha Knox, Terry Ganzie, Doniki & The Shashamani Band, 21u., Brussel, Fool Moon, Mariemontkaai 26 (02/410.10.03) Transglobal Underground, Jimmy Page & Robert Plant, 20u., Gent, Flanders Expo (070/345.678) Dildo Warheads, Green, 20u., Oostende, Manuscript

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234