Zaterdag 21/05/2022

WOE. 28 JANUARI

Fabrice Alleman 4Tet (Jazz), 21u., Antwerpen, Café Hopper, Leopold de Waelpl. 2 (03/248.49.33) Frank Boeijen, 20u., Antwerpen, Stadsschouwburg, Theaterpl. (070/34.41.11) 13 met Lester Butler, Popa Chubby, Sin Alley, 20u., Antwerpen-Borgerhout, Hof ter Lo, Noordersingel 30 (03/226.249.63) Ronny Verbiest Trio (Broodje Club: Accordeon), 12u., Brussel, Ancienne Belgique Club, Anspachln. 110 (02/548.24.24) Het Muziek Lod: Tongues & Savage - Love (Muziektheater), 20u., Gent, Vooruit, St.-Pietersnieuwstr. 23 (09/267.28.28) Natacha Atlas (Arabische melodieën & Dance beats), 22u., Gent, Vooruit, St.-Pietersnieuwstr. 23 (09/267.28.28) Jean Bosco Safari Trio, 21u.30, St.-Niklaas, Café Hemelrijk, Grote Markt 41

DON. 29 JANUARI

Frank Boeijen, 20u., Aalst, Cultureel Centrum De Werft (053/76.13.12) OOK OP 30 JANUARI! Kamikaze (Tunes), 23u., Antwerpen, Cartoon's Café, Kaasstr. 4 (03/226.68.23) Tanguedia (Jazz), 22u., Antwerpen, De Muze, Melkmarkt 15 Inuit (Traditioneel Groenland - Canada), 20u.30, Antwerpen, Wereldculturencentrum Zuiderpershuis, Waalse Kaai 14 (03/248.01.00) DJ's Olivier Gosseries, Sake, Cosmic (Thursday Night Fever), 22u., Brussel, Who's Who's Land, Priemstr. 17 (02/511.93.88) Rosa King & Upside Down, 22u., Geel, Bacchus Café, Rozendaal 2 Tony & De Hangmatten, 20u., Geel, De Bogaard, Diestseweg DJ Tom (Alternative Shit), 22u., Gent, Café Le Bal Infernal, Kammerstr. 6 (09/233.14.03) Kris Dane, 22u.30, Gent, Charlatan, Vlasmarkt 6 DJ's Infiltrant, Space, Psychogene, T-Quest, Locotus (Bass Wars), 20u., Gent, Democrazy, Reinaertstr. 125 (09/227.51.96) Ivashkin & Konnink (Klassiek-Hedendaags), 20u.30, Gent, Gele Zaal, Nonnemeersstr. 26 (09/235.37.06) Hein De Wolf & Vis (Deaf Noise), 21u., Gent, De Onvrije Schipper, Korenlei 7 (09/233.60.45) Jef Mercelis, 22u., Leuven, FacBar Letteren, Blijde Inkomststr. The Stardust Fonkboutique, 21u.30, Turnhout, Wir War, Otterstr. 8

VRIJ. 30 JANUARi

Dog House plus Party met DJ's Surge, Gizmo, Ohn, 21u., Brussel, Magasin 4, Pakhuisstr. 4 (02/223.34.74) The Crown (Of Thorns), Sacrilege, 20u., Gent, Democrazy, Reinaertstr. 125 (09/227.51.96) Frank Boeijen, 20u., Kortrijk, Stadsschouwburg (056/23.98.55) DJ Green Velvet (Chicago) plus resident DJ's Trish, Pierre (Food Gourmet Clubbing Techno Take Away), 22u., Leuven, Food @ Silo, Vaart 29a (016/20.17.71) DJ's Shay (Israël), Max La Menace (A Goa Trip 5), 22u., Lier, Club Zazou, Mechelsestwg. 26 VIJF LEZERS KUNNEN GRATIS NAAR DE GOA TRANCE-NACHT IN LIER - MET FLUO-DECORATIE EN PSYCHEDELISCHE KLANKEN. BEL VRIJDAG 30 JANUARI TUSSEN 19 EN 20 UUR NAAR 03/644.23.29. DJ's Green Velvet (Chicago), Trish, Pierre (Food Techno Take Away), 22u., Leuven, Food @ Silo, Vaart 29a (016/20.17.71) DJ's A.R., Senjan, Spehanie, 21u., Ravels, Kievitbossen (slechts 200 plaatsen!) Marco Zanetton, Meklar, Flurk, Hern, The Cum Shots, It, Jos Denver, Fence, Silly, Koyle (Preselectie Humo's Rock Rally), 19u.30, Tongeren, De Velinx, Dijk 111 (012/39.38.00) Frame 33, Crazebone, Freak, 20u., Turnhout, Theatercafé 1900, Grote Markt 34 Het Grote Fuiven-Debat, 12 tot 13u., Turnhout, De Warande Keldercafé, Warandestr. 42 (014/41.94.94) 50Ft Combo plus Fuif, 20u., Zwevegem, Jeugdhuis De Brug, Otegemstr. 236 (056/75.64.39)

ZAT. 31 JANUARI

Comedy Circus (Stand-Up Comedians), 24u., Antwerpen, Café Buster, Kaasrui 1 (03/232.51.53) Plamuurdag CJP - een gratis kennismaking met het cultuurleven voor al wie jonger is dan 26 - op verschillende plaatsen in Antwerpen (Volledig rogramma: bel 0800/97970. Plaatsbespreking: bel 02/203.02.00) Plamuurdag CJP: Bodypainting, Kapsels, Tango, Piercing, Internet, enz. Optredens: The Drudels, Deuce, The Bang Gang. Workshops: goochelen, graffiti, salsa, sampling, video, e.v.a., vanaf 9u., Antwerpen, Handelsbeurs, Twaalfmaandenstr. (Meir) Plamuurdag CJP: Tentoonstelling, Workshops circus en Indische dans, Theater met drums, dans, rap en manga, vanaf 11u., Antwerpen, Wereldculturencentrum Zuiderpershuis, Waalse Kaai 14 Plamuurdag CJP: Anti-oorlogsdrama 'Prisoner Of The Mountains', 10u.30, Antwerpen, Cinema Cartoon's, Kaasstr. 4 (reserveren noodzakelijk: 02/203.02.00) Plamuurdag CJP: Première Jongeren-Horrorfilm 'I Know What You Did Last Summer', 10u.30, Antwerpen, Gaumont Cinema's, De Keyserlei (reserveren noodzakelijk: 02/203.02.00) Plamuurdag CJP: Open repetitie musical 'The Sound Of Music', 10u. tot 14u., Antwerpen, Kon. Ballet van Vlaanderen, Kattendijkdok, Westkaai 16 Mambo Chillum, 22u., Antwerpen, De Zevende Hemel, Oudemansstr. 9 The Forest Jazz Quintet, Ben Sluijs Kwartet, The Mingus Band, 20u.30, Antwerpen-Hoboken, Zaal 't Dorp, Kapelstr. 15 (03/825.02.05) Tomcat, Temprary Closed, Struggle Flow, The Loving Cup, Panoramic, Stingray, Ashindea, Midget, Artificial Paradise (Vrij Podium), 20u., Balen, Parochiezaal (014/81.70.29) Kiss My Jazz, Zop Hopop, 21u., Brugge, Cactus Club, St.-Jacobsstr. 36 (050/33.20.14) Bert, Herman & Rosita, Poescafé, Ambrozijn, Hauman & De Moeite, Jaune Toujours, Coincidence, Fluxus, Orion plus Bal met Twalseree (WinterFolkFestiva), 15u., Brussel, Ancienne Belgique, Anspachln. 110 (02/548.24.24) DJ Mario Rojas (Salsa), 22u., Brussel, Beursschouwburg Café, A. Ortsstr. 20 (02/513.82.90) Stereo Total, 20u.30, Brussel, Botanique Rotonde, Koningstr. 236 (02/218.37.32) DJ's Trish, Deg, Pierre, St Dic, Koenie, Regis, Die (UK) & MC Dynamite , 22u., Brussel, Fuse, Blaesstr. 208 (02/511.97.89) Festival DCUP (Rock & Hardcore), Brussel, Magasin 4, Pakhuisstr. 4 (02/223.34.74) Guy Swinnen, 20u.30, Brussel, 't Uilekot, Dekenijstr. DJ's JeanJan, Luke Solomon, Low, 22u., Brussel, Who's Who's Land, Priemstr. 17 (02/511.93.88) Monkey Island, 20u., Diksmuide, 4AD, Bortierln. 3 (051/50.48.94) Akwaaba & Waza Roots (Afro-Reggae), 21u., Eeklo, De Media, Molenstr. 165 (09/377.93.94) Pieter Depouillon, Second Nature, De Koe, E.C. Tripooks, Diamond Dogs, Golden Green, Jarco Jarvis, Bigface Bobby, Hazel Collapses (Preselectie Humo's Rock Rally), 20u., Gavere, Zaal Racing DJ's Armada, Lickweed, Grazzhoppa, DHL (9MM HipHop Party), 20u., Gent, Democrazy, Reinaertstr. 125 (09/227.51.96) Flashback, 20u., Gent, Finnegan's Irish Pub, Hooiaard 8 Bobo Stenson Trio (Jazz), 20u.30, Gent, Gele Zaal, Nonnemeersstr. 26 (09/235.37.06) DJ's Kozz, Stephanie, Laidback Luke, T-Quest plus live-act Cherry Bomb (Kozzmozz), 22u., Gent-Zwijnaarde, Theaterboot Jozef K, ter hoogte Fabelta Groothandelsmarkt VIJF LEZERS KUNNEN GRATIS INSCHEPEN VOOR DE KOZZMOZZ-FUIF IN DE GENTSE WATEREN. BEL VRIJDAG 30 JANUARI TUSSEN 18 EN 18.30 UUR NAAR 09/234.07.77 VOOR EEN VRIJKAART. Orange Black (Garage Disco), 20u., Hasselt, Cultureel Centrum België, Burg. Bollenstr. 56 (011/22.41.61) Tröckener Kecks, 20u.30, Knokke-Heist, Cultureel Centrum Scharpoord Monkey Island (Punk Rock UK), 21u., Kortrijk, The Pit's, St.-Rochusln. 1 (056/21.94.61) Resident DJ's Raoul, Geoffroy (Food Deep House Cuisine), 22u., Leuven, Food @ Silo, Vaart 29a (016/20.17.71) TIEN LEZERS KUNNEN GRATIS NAAR DE HOUSE-NACHT IN DE LEUVENSE SILO. BEL DONDERDAG 29 JANUARI TUSSEN 18 EN 18.30 UUR NAAR 016/20.17.71 VOOR EEN VRIJKAARTJE. XQS, Juniper Boots, De Bossen, Laberinto, DJ Lux Janssen (New Adventures in Hi-Fi), 20u., Lichtaart, Ontmoetingscentrum, Schoolstr. 13 TIEN LEZERS KUNNEN GRATIS NAAR HET HIFI-FESTIVAL IN LICHTAART. BEL VRIJDAG 30 JANUARI TUSSEN 14 EN 15 UUR NAAR 013/61.61.89 VOOR EEN VRIJKAARTJE. Funk D'Void, SVN, Moon, Liquid Brothers (Soirée Technologique), 20u., Paal, Jeugdhuis Club 9, Wijerstr. (011/43.53.03) nANcy* (Mini-Concert), 15u., Wijnegem, Fnac, Shopping Center (03/355.22.00) DJ Bryzze, 20u., Zwevegem, Jeugdhuis De Brug, Otegemstr. 236 (056/75.64.39)

ZON. 1 FEBRUARI

Sonate Mobile: Wiersma & Van Iersel, Max 'Spamanneke' Vandervorst (Festival der Muziekmachines), 14u., Antwerpen-Berchem, Cultureel Centrum, Driekoningenstr. 126 (03/286.88.25) Thumb, 59 Times The Pain, The Semitones, Ashbury Faith, 18u.30, Brussel, VK*, Schoolstr. (02/414.29.07) Jan Hautekiet & Guy Swinnen & Patrick Riguelle, 19u.30, Marke, Jeugdhuis 't Arsenaal, Markekerkstr. 19 Supergum, 20u., Tielt, De Melkweg, Kasteelstr. 58 (051/40.89.11) Cie Roger O'Thorn, De Willems Vermandere (Aperitiefconcert 11u.30) - vanaf 17u.: Vins Fins, Zwevegem, Jeugdhuis De Brug, Otegemstr. 236 (056/75.64.39)

MAA. 2 FEBRUARI

Mephiskapheles (Ska USA), 20u., Antwerpen, Cultureel Centrum, St.-Andriespl. 24 (03/227.19.44)

DIN. 3 FEBRUARI

Alpert - Mlotek - Warschauer Trio (Klezmermuziek New York), 20u.30, Antwerpen, Wereldculturencentrum Zuiderpershuis, Waalse Kaai 14 (03/248.01.00) Ensemble Für Neue Musik Karlsruhe (Klassiek-Hedendaags), 20u.30, Gent, Gele Zaal, Nonnemeersstr. 26 (09/235.37.06) Frank Boeijen, 20u., Hasselt, Cultureel Centrum (011/22.99.33) Guy Swinnen, Gorki, 21u.30, Leuven, Lido, Boomgaardenstr.

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234